Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

На стадіоні «Металіст» презентували кубки Ліги чемпіонів УЄФА

На стадіоні «Металіст» презентували кубки Ліги чемпіонів УЄФА

Вперше в історії до нашого міста прибули кубок європейських чемпіонів і кубок Ліги чемпіонів УЄФА серед жінок. Першими доторкнутися до легендарних трофеїв і сфотографуватися з ними змогли учні дитячо-юнацьких спортивних шкіл області.

Церемонія презентації кубків пройшла на стадіоні «Металіст» за участю голови ХОДА Юлії Світличної, президента ФФУ Андрія Павелка, а також лідерів чоловічої футбольної команди «Металіст 1925» і жіночого ФК «Житлобуд-1».

«У нас хороші спортивні традиції, талановита молодь, у нас велика футбольна історія, і ми кожен раз доводимо, що кращий спосіб шанувати традиції - це продовжувати історію та робити все для розвитку футболу, - сказала Юлія Світлична, відкриваючи церемонію. - Ми повернули футбол у Харків, ми працюємо над тим, щоб харківська футбольна команда відновила свою міць».

Андрій Павелко повідомив усім гостям церемонії приємну новину - про рішення провести саме в Харкові матч збірних України та Чехії.

«Це одна з головних подій цього року для збірної, тому що це єдина можливість для уболівальників підтримати нашу команду на матчі з глядачами. Усі інші матчі, на жаль, будуть без глядачів, - сказав президент ФФУ. - Тому ви, харків'яни, - головна надія нашої збірної на підтримку».

Він зазначив, що тренерський штаб національної збірної дуже добре ставиться до Харкова та вважає за краще базуватися й проводити збори саме тут. Андрій Павелко побажав успіхів юним футболістам, а харківській команді «Металіст 1925» - повернення до прем'єр-ліги та єврокубків.

Генеральний директор ФК «Металіст 1925» Володимир Лінке, у свою чергу, побажав своїй команді, «щоб кубок європейських чемпіонів стояв тут, а ті діти, які прийшли сьогодні сюди, прагнули стати до нашої команди та робили все для того, щоб харківський футбол розвивався й зростав».

У продовження церемонії почесні гості вручили найкращим футбольним командам ДЮСШ області подарунки - набори м'ячів і сертифікати для отримання квитків на матч національних збірних України та Чехії. Нагороди отримали відділення футболу 14 ДЮСШ Харкова і районів області. Після цього всі учасники церемонії змогли сфотографуватися з головними футбольними трофеями УЄФА.

Більше фото