ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Діти з Донбасу в Харкові представлять виставу про життя свого регіону

07 травня 2018 | 09:17

Показ мультимедійної вистави-променаду «Листи незнайомому другу з Нью-Йорка» пройде 7 та 8 травня у ХНАТОБі ім. М. Лисенка.

Вистава відбуватиметься за участю дітей з Донбасу - дитячого театрального колективу селища Новгородське. У дійстві йдеться про те, як події на сході України вплинули на їх життя та на життя їх селища.

«Ідея створення соціального проекту виникла під час волонтерських поїздок у зону АТО. Розділення на «вони» і «ми», Схід та Захід призвели до дуже складного співіснування регіонів. Ми не зовсім розуміємо, як сприймати різну історію і регіональну культуру України. Наш проект «Листи - 2018» розпочався з дуже болісної теми – життя у прифронтовій зоні. З осені 2017 року ми з підлітками селища Новгородське працюємо над тим, щоб розказати вам про інший Донбас, без стигматизації і купюр», - розповіла режисерка та драматург Ольга Данилюк.

Тип дійства - вистава-променад. Буде створено 15 окремих локацій з декораціями. Актори разом з глядачами протягом вистави переходитимуть послідовно від однієї локації до іншої. Кількість глядачів обмежена: не більш ніж 60 чоловік для однієї вистави. 

«У виставі-променаді переплітаються особисті та історичні, культурні та індустріальні витоки. Вони виливаються у листи до незнайомого друга з Нью-Йорка. Разом з акторами глядач проходить шлях на схід, всипаний сіллю, над головою гуляє запах хвої та свіжообробленої деревини. Дорога ниткою в’ється між териконами, оминаючи Новгородське, Торецьке, Авдіївку…», - пояснюють організатори.

Під час проведення вистави використовується велика кількість світлової, звукової та відеоапаратури. Наймасштабніші декорації становлять собою частину кімнати, що монтуватиметься на місці, муляж «терикону» з вугілля, коридор шахти, зроблений з бруса, сцена кабаре зі сходами та інше. 

Вхід на виставу - вільний, але за реєстрацією. Вікові обмеження - 12+.  

Початок вистави: 7 травня - о 16:00 та о 19:00, 8 травня - о 14:00 та о 16:00.

Контакти для акредитації ЗМІ: (068) 004-40-05, irasoroka1304@gmail.com.

Теги: спектакль донбас діти

Версія для друку Поділиться:


Вверх