ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські тхеквондисти стали абсолютними переможцями чемпіонатів України в усіх вікових категоріях

23 квітня 2018 | 17:31

Змагання відбулись з 18 по 22 квітня у Харкові.

Національні чемпіонати з олімпійського тхеквондо в такому об’єднаному форматі відбулися в Україні вперше в історії та зібрали близько 1700 учасників з 22 регіонів країни. Медалі були розіграні серед дорослих (спортсмени 2001 р.н. та старші), молоді ( 1998-2002 р.н.), юніорів (2001-2003 р.н.), кадетів (2004-2006 р.н.), юнаків (2007-2008 р.н.) та молодших юнаків (2009-2010 р.н.).

Спільними зусиллями спортсмени Харківської області завоювали 123 медалі: 28 золотих, 30 срібних та 65 бронзових, а також перемогли в командному заліку в кожній з вікових категорій.

У змаганнях серед дорослих збірна Харківської області здобула 5 золотих, 4 срібні та 5 бронзових нагород. У командному заліку дорослого чемпіонату збірна посіла перше місце. Друге було за тхеквондистами з Хмельницької області, а замкнули трійку кращих кияни.

У змаганнях серед молоді харків’яни завоювали 5 золотих, 5 срібних та 10 бронзових нагород. У командному заліку молодіжного чемпіонату перше місце було за нашою збірною, друге вибороли тхеквондисти Дніпропетровської області, третє – Запорізької області.

На чемпіонаті країни серед юніорів харків’яни завоювали 5 золотих, 6 срібних та 15 бронзових медалей. У командному заліку перемога також була за збірною Харківщини, друге посіли кияни, а третє – збірна Хмельницької області.

На чемпіонаті серед кадетів харківські спортсмени вибороли 5 золотих, 5 срібних та 9 бронзових медалей та знову були першими у командному заліку.  Друге місце було за командою Києва, третє посіла збірна Дніпропетровської області.

У змаганнях серед наймолодших учасників – чемпіонаті України серед юнаків та молодших юнаків - збірна Харківської області завоювала 8 золотих, 10 срібних та 26 бронзових медалей. Перемогли харківські тхеквондисти і в командному заліку чемпіонату України у цій віковій категорії. Другими були кияни, а третє місце посіла збірна Хмельницької області.

За підсумками чемпіонатів будуть сформовані збірні України для участі в чемпіонатах Європи, світу та інших міжнародних стартах. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

Фото

Теги: тхеквондо спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх