ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Перші роботи в рамках проекту «Енергія світла» розпочнуться наступного тижня в Коломацькому районі

20 квітня 2018 | 16:37

Про це повідомив начальник Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Андрій Парамонов.

Алгоритм реалізації проекту вуличного освітлення обговорили 19 квітня під час зустрічі керівників профільних підрозділів ХОДА з представниками РДА й об'єднаних громад.

Як зазначив Андрій Парамонов, реалізація проекту «Енергія світла» знаходиться під особистим контролем керівника області Юлії Світличної. Він підкреслив, що під час зустрічі було окреслено напрямки формування пілотного проекту до 2021 року з урахуванням соціально-економічного розвитку кожного району, ОТГ, а також в розрізі перспективи розвитку кожного населеного пункту.

«За 3-4 місяці будуть сформовані плани по всіх населених пунктах, паралельно здійснюється робота на місцях. Сьогодні в роботі знаходиться 59 договорів, 2 вже укладено. Наступного тижня в Коломацькому районі візьмуться до робіт з освітлення вулиць», - повідомив Андрій Парамонов.

За його словами, роботи з технічного нагляду здійснюють фахівці Департаменту ЖКГ та розвитку інфраструктури ХОДА, кошторис готують районні фінвідділи. З енергетиками вирішуються питання отримання технічних умов та узгодження проектно-кошторисної документації.

Також Андрій Парамонов сказав, що в кількох районах, зокрема - в Шевченківському, на деяких об'єктах планують застосувати альтернативне джерело енергопостачання - сонячні батареї.

Крім того, під час наради розглянули й інші важливі питання, такі як:

- посилення контролю за збереженням архітектурної спадщини Харківського регіону;

- про підготовку до осінньо-зимового періоду 2018-2019 років господарських комплексів і об'єктів соціальної сфери;

- організація взаємодії управління дорожнього комплексу з районним державними адміністраціями щодо виконання Програми дорожнього фонду Харківської області на 2018 рік.

Довідка. Реалізація проекту «Енергія світла» проходить у рамках Програми соціально-економічного розвитку області. За цей час планують вирішити всі питання, пов'язані з зовнішнім освітленням, в 1761 населеному пункті Харківської області.

Перший етап реалізації проекту, розрахований на 2018 рік, передбачає облаштування зовнішнього освітлення на 300 вулицях у 137 населених пунктах, в яких проживає загалом понад 200 тис. чоловік. Це 13-14% всього обсягу робіт, які заплановані на 4 роки.

Фото

Теги: нарада проект енергія світла парамонов

Версія для друку Поділиться:


Вверх