ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Італійці зацікавлені взяти участь у будівництві Харківського метрополітену

20 квітня 2018 | 12:28

Таку можливість обговорили в ході зустрічі керівників структурних підрозділів ХОДА з представниками компанії «Міланський метрополітен».

На початку зустрічі директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Андрій Колос дав характеристику економічним відносинам між Харківською областю та Італією. За його даними, в 2017 році зовнішньоторговельний оборот склав 90 млн дол. - це на 10% більше, ніж у 2016 році. Італійські інвестиції в наш регіон на даний момент складають близько 2 млн дол.

«Ми продовжуємо зміцнювати міжнародні зв'язки. Допомагати в цьому буде і пряме авіасполучення: за тиждень почне працювати двічі на тиждень рейс Харків-Мілан», - зазначив Андрій Колос.

Представники компанії «Міланський метрополітен» розповіли про те, що їхня організація побудувала всі п'ять ліній метро Мілана, а також брала участь у будівництві метро в Неаполі. Сьогодні компанія будує метро в Греції, ОАЕ, Індії, залізні дороги - в Румунії. Крім того, фірма займається різними видами будівництва - від житлових будинків до гідроспоруд.

За словами італійців, вони вирішили відвідати Україну, щоб знайти точки для співпраці в найбільших містах. У Харкові, зокрема, компанія хоче взяти участь у будівництві двох нових станцій метро.

Андрій Колос зазначив, що фахівці обласної адміністрації детально ознайомляться з пропозиціями італійських будівельників і вивчать можливість участі компанії в тендерах на проведення робіт.

«Безумовно, ми зацікавлені в залученні європейських організацій, які мають досвід будівництва таких об'єктів і володіють прогресивними технологіями. Наше завдання - зробити все, щоб якість нових станцій відповідала найвищим міжнародним вимогам і стандартам», - підкреслив директор Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА.

Фото

Теги: метрополітен

Версія для друку Поділиться:


Вверх