ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Вчителі середньої школи можуть заявитися на премію Global Teacher Prize Ukraine

17 квітня 2018 | 14:41

На цю премію вже вдруге номінуватимуть в Україні. Цьогоріч переможець отримає до 250000 грн.

Номінувати свого вчителя зможе кожен українець.

«За кожною успішною людиною стоїть вчитель, - говорить голова громадської спілки «Освіторія», організатор та голова журі премії Зоя Литвин. - Білл Гейтс, який цьогоріч оголошував топ-10 фіналістів світової премії, завдячує своїм успіхом вчителям математики та акторської майстерності, учні переможця Global Teacher Prize Ukraine - 2017 Паула Пшенічки викладають у Гарварді та працюють у наукових центрах США та Європи. Ми шукаємо не просто вчителів-новаторів, а й тих, хто впливає своїми соціальними проектами на життя дітей. Наша мета – наголосити на важливості професії вчителя для майбутнього України та підняти її престиж. Саме тому цього року, окрім поїздки в Дубай на Global Education and Skills Forum - 2019, ми збільшуємо призовий фонд зі 100 000 гривень до 250 000, які отримає переможець Global Teacher Prize Ukraine».

«Я закликаю усіх вчителів, а особливо тих, хто не подав заявку минулого року, використати шанс на перемогу та визнання,  - зазначає міністр освіти Лілія Гриневич. -  Ваші історії успіху можуть показати українцям, як ви змінюєте життя їх дітей, а колег надихнути на нові підходи. Новій українській школі потрібні педагоги, які підготують учнів до викликів майбутнього. До того ж участь у премії робить українських вчителів частиною міжнародної спільноти освітян, а значить, дає можливість обмінюватись кращим досвідом та професійно зростати».

Заповнити анкету на участь або номінувати вчителя можна на офіційному сайті премії до 15 липня. 

Довідка. Global Teacher Prize - «Нобелівська премія» для вчителів, започаткована арабським мільярдером Санні Варкі у 2014 році. Нагорода вручається за видатний внесок у професію вчителя та становить 1000000 доларів. Національну премію в Україні ініціювала громадська спілка «Освіторія» у 2017 році, мета якої не лише популяризувати новаторські підходи в освіті, а й підняти престиж професії викладача.

У 2017 році на національну премію подали заяви понад 3 000 вчителів. Переможець Global Teacher Prize Ukraine Пауль Пшенічка потрапив до рейтингу 100 найвпливовіших українців (вперше, коли вчитель опинився в такому рейтингу за 26 років незалежності). 

Теги: премія вчителі

Версія для друку Поділиться:


Вверх