ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові зустріли переможницю Європейської математичної олімпіади для дівчат

16 квітня 2018 | 19:20

Від імені голови ХОДА Юлії Світличної Аліну Гарбузову привітала директор Департаменту науки і освіти Лариса Карпова.

Аліна прибула до рідного міста 16 квітня. Під час зустрічі на Південному вокзалі Лариса Карпова відзначила абсолютну перемогу 11-класниці у змаганнях і той факт, що вона вже другий рік поспіль стає найсильнішою серед європейських дівчат з математики.

Нагадаємо, учениця 11 класу Харківського фізико-математичного ліцею № 27 здобула перемогу на VII Європейській математичній олімпіаді для дівчат European Girls’ Mathematical Olympiad (EGMO). Олімпіада відбулась з 9 по 15 квітня в італійській Флоренції. Цього року в змаганні взяли участь 195 учасниць з 51 країни.

Україну на олімпіаді представляли 4 учасниці: харків’янка Аліна Гарбузова та три киянки. Здобутки нашої української команди – золота та дві срібні медалі, що принесло п’яте загальнокомандне місце.

Аліна Гарбузова вже вдруге поспіль здобуває «золото» на Європейській математичній олімпіаді. Харків’янка з 7 класу є постійним призером обласних та всеукраїнських олімпіад з математики. 

У травні Аліна Гарбузова буде проходити всеукраїнський відбір для участі в міжнародній математичній олімпіаді, яка відбудеться влітку в Румунії.  

Фото

Теги: гарбузова зустріч карпова олімпіада математика переможниця

Версія для друку Поділиться:


Вверх