ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харків'янам презентують виставку «Моє улюблене місто»

16 квітня 2018 | 10:29

Експозицію Олени Кизаєвої, присвячену Харкову, можна подивитися в інформаційно-виставковому центрі «Бузок» з 17 по 29 квітня.

На виставці представлені міські пейзажі і портрети, виконані в техніці акварелі.

«Образ рідного міста посідає одне з центральних місць у творчості художниці. Малюючи «знакові» куточки Харкова, вона привносить своє бачення місць, які стали «обличчям» міста, - розповідають у «Бузку». - Роботам художниці притаманний повітряний, легкий колорит, який, тим не менш, міцно прив'язаний до чіткого, кришталево ясного малюнку. Ніжна кольорова гама вказує на почуття художниці до Харкова: любов, захоплення, ніжна прихильність і нотки ностальгії вчуваються в напівпрозорих відтінках її акварелей».

Крім того, у великій залі інформаційно-виставкового центру до 26 квітня експонуватиметься персональна виставка Віктора Корягіна «VictorAlex grotesk».

Автор - художник-графік, ілюстратор, видавець, народився і живе в Харкові.

Понад 25 років присвятив книжковій та станковій графіці, поліграфічному дизайну. Брав участь у виданні перших українських книг для дітей як ілюстратор (1991-1994 рр.). Автор понад 2000 графічних творів. Член Національної спілки художників України.

Комп'ютерна графіка все більше місця посідає у творчості Віктора Корягіна і представлена на виставці як самостійний напрям робіт автора під ім'ям VictorAlex.

Твори художника знаходяться в зборах організацій та приватних колекціонерів в Україні та Сполучених Штатах Америки.

Фото

Теги: бузок виставка

Версія для друку Поділиться:


Вверх