ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові створять інклюзивний коворкінг «Доступна зайнятість»

10 квітня 2018 | 10:44

Про старт робіт щодо впровадження проекту заявив директор Харківського обласного центру зайнятості Володимир Міненко.

За його словами, інклюзивний коворкінг буде створено в Харківському міському центрі зайнятості протягом півроку. Також він відзначив, що завдяки новації незалежно від віку, статі та наявності інвалідності громадяни матимуть максимально рівний доступ до необхідної інформації, що дозволить дистанційно навчатися, допоможе в започаткуванні чи розвитку бізнесу та працевлаштуванні.

«Неадаптованість середовища до потреб осіб з порушеннями зору та слуху, відсутність доступної інформації через брак спеціалізованого обладнання, пристосувань та програм робить їх залежними від зовнішнього супроводу, - зазначив Володимир Міненко. – Завдяки консультаційній та грантовій підтримці Партнерства ООН з питань реалізації прав людей з інвалідністю в міському центрі зайнятості буде встановлена й тактильна навігація, і портативна техніка».

У міському центрі зайнятості впевнені, що ця модель стане прототипом й для інших закладів соціальної сфери міста Харків та центрів зайнятості України.

«Це унікальна можливість для людей з інвалідністю в одному місці отримати кваліфіковані консультації, прослухати тренінги та семінари, розширити коло соціальних зв’язків, провести переговори», - наголосив директор Харківського обласного центру зайнятості.

Теги: центр зайнятости інклюзивний коворкінг доступна зайнятість міненко

Версія для друку Поділиться:


Вверх