Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Голова ХОДА зустріла на Харківщині героїв Паралімпіади в Пхьончхані

Голова ХОДА зустріла на Харківщині героїв Паралімпіади в Пхьончхані

Харківські спортсмени здобули на зимових Паралімпійських іграх 12 медалей.

2 золоті медалі у біатлоні завоював Віталій Лук’яненко, Оксана Шишкова здобула 1 золоту, 2 срібні медалі у біатлоні, а також 1 золоту в естафеті, 1 срібну та 1 бронзову у лижних гонках. Людмила Ляшенко завоювала 2 бронзові медалі у біатлоні, 1 золоту в естафеті та 1 бронзову медаль у лижних гонках. 1 бронзову медаль у біатлоні та золото в естафеті отримав Юрій Уткін.

Переможців, які прибули на Батьківщину з Південної Кореї, зустрічали на площі Конституції в Харкові.

«Дякую вам за ваші здобутки. Упевнена, що попереду у вас ще велика кількість перемог. Ми за вас вболіваємо, ми вами пишаємося, ще не раз зустрінемося та будемо підтримувати вас», - сказала Юлія Світлична.

Паралімпійська чемпіонка, володарка 6 медалей Оксана Шишкова подякувала всім харків’янам, які опівночі зібралися для того, щоб привітати спортсменів.

«Для нас це дуже важливо: ваша підтримка та ваша увага. Ми, харків’яни, привезли найбільшу кількість нагород», - підкреслила чемпіонка.

На зимовій Паралімпіаді збірну команду України представляли 33 спортсмени, серед яких 10 помічників для атлетів з вадами зору, з 9 регіонів. Вони виступали у трьох видах спорту - біатлоні, пара-сноуборді  та лижних гонках. У загальному заліку наша збірна посіла 6 місце, завоювавши 7 золотих, 7 срібних та 8 бронзових медалей.

Усі харківські спортсмени, які здобули медалі Паралімпіади, отримають грошові винагороди з обласного бюджету: за перше місце - до 100 тис. грн, за друге - до 70 тис. грн, за 3 місце - до 50 тис. грн. Крім того, спортсмени отримають відзнаки від держави.

Більше фото