Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична та Андрій Шевченко зустрілись із юними вболівальниками футболу

Юлія Світлична та Андрій Шевченко зустрілись із юними вболівальниками футболу

Перед проведенням відкритого тренування збірної України в Харкові на стадіоні «Металіст» відбулась акція для дітей-сиріт, вихованців закладів освіти інтернатного типу, а також юних футболістів, що тренуються в ДЮСШ області.

З уболівальниками та майбутніми зірками українського футболу зустрілися керівник області та головний тренер збірної України. Вони передали дітям м’ячі та взяли участь у спільній фотосесії.

«Мені приємно, що всі ми маємо можливість побувати на одному з найкращих стадіонів України, а також те, що цей стадіон приносить удачу футболістам, які на ньому грають, - сказала Юлія Світлична. - І мені приємно говорити, що збірна України, яка провела два матчі тут, провела їх успішно. Це означає, що футбол в Харкові розвивається та буде розвиватися. Це означає, що футболу в Харкові щастить».

Андрій Шевченко відзначив, що він сам та гравці збірної України при проведенні матчів та тренувань у регіонах країни завжди намагаються відвідати якомога більше дитячих спортивних закладів, спортмайданчиків тощо.

«Дуже важливо підтримувати нашу молодь. Дуже приємно бачити підтримку спорту з боку держави: будівництво спортивних майданчиків, підтримка дітей, які цього потребують. У цьому я бачу велике майбутнє. Важливо, щоб наші діти радували нас і були щасливі», - сказав головний тренер національної збірної.

Юлія Світлична підкреслила, що присутність на зустрічі Андрія Шевченка має надихнути юних спортсменів та ще раз продемонструвати їм, що кожна мрія може здійснитися, якщо працюєш та віриш у свої сили.

«Кожна маленька зірочка може засяяти на арені спорту. Усе необхідне для цього буде, - запевнила голова ХОДА. – Зараз у кожному районі області ми створюємо спортивні майданчики, щоб ви могли грати в футбол, розвиватися та займатися спортом, ремонтуємо спортивні школи та оновлюємо обладнання в них».

Керівник області також повідомила, що в майбутньому планується організувати подібну зустріч з дітьми ветеранів та воїнів АТО.

Більше фото