Харківські плавці встановили рекорд України

З 15 по 17 березня в місті Кам’янське Дніпропетровської області проходив зимовий чемпіонат України з плавання серед юніорів.

Участь у турнірі брали спортсмени з 21 регіону країни.

Наші спортсмени вибороли на змаганнях 30 медалей - 10 золотих, 12 срібних та 8 бронзових.

Крім того, харків’яни встановили юнацький рекорд країни в змішаній комбінованій естафеті 4x100м - 4:08.13.

Також в естафетах на рахунку харківських плавців була ще одна золота, одна срібна та дві бронзові медалі. Золото вибороли Герман Фень, Максим Голубничий, Микита Антосін та Данило Сторожев здобули в комбінованій чоловічій естафеті 4х100м (3:55.75).

Срібло здобули Данило Сторожев, Тетяна Євмінова, Карина Снітко та Ярослав Кощієнко в змішаній естафеті 4x100м вільний стиль (3:50.86).

Бронзові медалі були здобуті в жіночій естафеті 4x100м комбінована – Таїсія Коростій, Анна Скирда, Тетяна Євмінова та Карина Снітко (4:35.71), а також в чоловічій естафеті 4x100м вільний стиль - Данило Сторожев, Богдан Белеменко, Ярослав Кощієнко та Герман Фень (3:39.86).

На індивідуальних дистанціях найбільшу кількість медалей, в тому числі золотих, виборов Максим Голубничий. Він став чемпіоном на дистанціях 200м брасом (2:17.51), 100м брас (1:04.69), 400м комплексне плавання (4:34.57) та 200м комплексне плавання (2:09.56), а також здобув срібні нагороди на дистанціях 50м брас (0:30.18) та 400м вільний стиль (4:11.09).

За підсумками змагань спортсмени харківської СДЮШОР «Спартак» посіли перше місце в заліку серед СДЮШОР, ДЮСШ та спортивних клубів.

В командному заліку серед областей харків’яни посіли друге місце, трохи поступившись збірній Києва. Третє місце було за збірною Київської області.