Оксана Шишкова здобула свою четверту медаль на Паралімпіаді-2018

14 березня на Паралімпійських іграх в Пхьончхані відбулися змагання зі спринту в лижних гонах, де бронзову медаль Україні принесла харківська спортсменка.

У фіналі жіночого спринту серед спортсменів з вадами зору Оксана Шишкова разом зі своїм тренером-гайдом Віталієм Козаковим показали результат 4:45.6 та посіли третє місце. Перемогу здобула білоруска Світлана Саханенко, яка випередила харків’янку на 15.7 сек.

Медаль Оксани стала єдиною, яку здобули українські спортсмени в цьому виді змагань. А для самої спортсменки це вже четверта нагорода на цій Паралімпіаді. Нагадаємо, що днем раніше Оксана Шишкова виборола золото. Також на її рахунку дві срібні нагороди.

Загалом українські спортсмени вибороли вже 5 золотих, 4 срібні та 6 бронзових нагород та посідають третє місце в медальному заліку, який на цей час очолюють американці.