ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Розроблено програму запобігання корупції в апараті та структурних підрозділах ХОДА

13 березня 2018 | 14:06

Це питання було розглянуто під час розширеного засідання колегії облдержадміністрації та представників прокуратури Харківської області, яке пройшло під керівництвом голови ХОДА Юлії Світличної.

«Головною метою Антикорупційної програми є впровадження комплексної системи заходів щодо запобігання та протидії корупції в апараті та структурних підрозділах ХОДА. Крім того, впровадження програми повинно мінімізувати ризики втягнення посадових осіб - незалежно від займаної посади - в корупційну діяльність, сформувати у державних службовців цілісне та єдине усвідомлення  неприйняття корупції в будь-яких її проявах», - відзначив перший заступник голови ХОДА Марк Беккер.

Він повідомив, що програма була затверджена відповідним розпорядженням голови ХОДА та направлена на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції.

«Протидія корупції – це перш за все організація діяльності, стиль роботи. У цілому, антикорупційні заходи, які вживаються облдержадміністрацією, іншими органами виконавчої влади, правоохоронними органами дають свої результати, - сказав радник ректора ХНУВС академік Національної академії правових наук України Олександр Бандурка. - Так, скоротилася кількість повторних скарг на діяльність органів влади і кількість звернень до органів центральної влади. Сьогодні переважна більшість звернень -  до місцевих органів влади. На 13,4% зменшилася кількість злочинів у сфері службової  діяльності,  на 55,8 % - у сфері господарської діяльності, на  20%  - кількість зловживань при наданні публічних послуг, на 22% - скоротилася кількість привласнень майна або володіння ним шляхом зловживання службових осіб.  Це говорить що результат зусиль, які приймаються в області  є позитивним. І в той же час корупційні діяння мають місце. Тому програма, яка пропонується, є актуальною і своєчасною. Вона відповідає вимогам Президента та Уряду».

Більше фото

Фото

Теги: колегія беккер запобігання корупції

Версія для друку Поділиться:


Вверх