Харків’янка здобула п’яте золото Паралімпіади для України

Чемпіонкою Паралімпійських ігор у Пхечхані стала Оксана Шишкова. Також дві бронзи до скарбнички нашої команди поклали біатлоністи Юрій Уткін та Людмила Ляшенко.

Оксана Шишкова завоювала золоту медаль в індивідуальній гонці на 10 км у класі В2 (дисципліна для спортсменів із порушенням зору). Cпортсменка чисто відпрацювала на вогневих рубежах, випередивши свою найближчу переслідувачку на 2 хвилини 14 секунд. Для Шишкової ця нагорода стала вже третьою та першою найвищого ґатунку.

Бронзові медалі отримали біатлоністка Людмила Ляшенко на дистанції 15 кілометрів у класі «стоячи» та біатлоніст Юрій Уткін на дистанції 12,5 кілометра серед спортсменів з порушенням зору.

Нагадаємо, 12 березня харківські спортсмени поповнили медальну корзину збірної України сріблом та бронзою в лижних гонках. А в перший змагальний день здобули одразу повний комплект медалей – золото, срібло та бронзу.