ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Самбісти Харківщини успішно виступили на Кубку України

07 березня 2018 | 11:20

Змагання серед чоловіків і жінок зі спортивного та бойового самбо відбулись у Луцьку.

Участь у них взяли понад 270 спортсменів з 20 областей України, а за їх підсумками на рахунку збірної Харківської області було 8 золотих, 7 срібних та 3 бронзові нагороди.

Переможцями Кубку України стали: Владислава Нецвіт (вагова категорія - до 60кг), Олександр Медвєдєв (вагова категорія - до 62кг), Кирило Мельниченко (вагова категорія - до 68кг), Дмитро Стеценко (вагова категорія - до 90кг), Олександр Міндила (вагова категорія - до 100кг).

Срібними призерами Кубку стали Артур Половіков (вагова категорія - до 52кг),  Максим Бєлєвцов (вагова категорія - до 57кг), Єлизавета Половікова (вагова категорія - до 44кг), Вікторія Полякова (вагова категорія - до 56кг).

Бронзові медалі в спортивному розділі самбо здобули Сафіглу Халілов (вагова категорія - до 62кг) та Дмитро Євдошенко (вагова категорія - до 68кг).

Ще шість нагород були здобуті в бойовому розділі самбо.

«Золото» завоювали Артур Воробйов (вагова категорія - до 83кг), Владислав Руднєв (вагова категорія - до 74кг), Богдан Кондратович (вагова категорія - до 68кг). «Срібло» в бойовому розділі також виборов Дмитро Кисельов (вагова категорія - до 57кг). Бронзовим призером у вазі до 68кг став Бачукі Багішвілі.

У загальнокомандному заліку збірна Харківської області посіла друге місце. Перше було за командою Одеської області, а замкнули трійку кращих господарі Кубку - самбісти Волинської області.

Теги: самбо спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх