Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Для дітей-сиріт в області придбали 16 квартир

Для дітей-сиріт в області придбали 16 квартир

Ключі від перших трьох помешкань, де вже завершили ремонт та встановили меблі, юнакам із Первомайського району вручила голова ХОДА Юлія Світлична. Також вона передала ключі від нового дому в Красноградському районі родині, яка виховує прийомних дітей.

«Вперше за роки незалежності держава виділила адресне фінансування на закупку квартир для дітей-сиріт. У Харківській області було закуплено 12 квартир та 1 будинок на 4 квартири, де будуть проживати діти, що позбавлені батьківського піклування, або діти-сироти. Також уже закуплено 2 приміщення для дитячих будинків сімейного типу», - повідомила керівник області.

Зараз до програми придбання квартир дітям-сиротам долучилися два райони області – Красноградський та Первомайський. У Первомайському за рахунок субвенції з державного бюджету, що надійшла в грудні 2017 року, придбали 6 однокімнатних квартир. Усі вони знаходяться в райцентрі, й у трьох помешканнях уже встигли завершити ремонти, ще в трьох роботи тривають.

Під час робочої поїздки до сусіднього з Первомайським Лозівського району голова ХОДА Юлія Світлична передала ключі від трьох помешкань Марії Рульовій, Олександру Довженку та Андрію Беспальку.

«Чесно кажучи, до останнього моменту не вірила в це. Думала такого не трапляється»,  - зізналася 22-річна Марія.

Дівчина   залишилася сиротою після смерті обох батьків, під опіку її взяла старша двоюрідна сестра. Батьківське житло було зруйновано. До недавнього часу Марія жила в гуртожитку Харківської гуманітарно-педагогічної академії, де навчалася, але, завершивши виш, змушена була винаймати оселю.

«Сьогодні буду дивитися нову квартиру. Мені сказали, що ремонт уже зробили, меблі є – залишилося заселитися та обжити», - сказала Марія Рульова.

Юлія Світлична також передала ключі від нового помешкання батькам, які створили дитячий дім сімейного типу.

«Родина виховує двоє власних діточок та двоє всиновлених. Знаю, що вони мають плани всиновити ще двох дітей.  Дуже сподіваюся, що цей дім стане гарною запорукою для добробуту цієї родини», - сказала голова ХОДА.

Більше фото