ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Коломаку переоснастять систему вуличного освітлення

08 лютого 2018 | 14:58

На території селищної ради планують встановити десять світлоточок та точку обліку, а також модернізувати мережі зовнішнього освітлення на території Шелестівського НВК.

За дорученням керівника області Юлії Світличної начальник Управління паливно-енергетичного комплексу ХОДА Андрій Парамонов провів відповідну нараду з керівництвом Коломацької районної адміністрації та селищної ради.

«Голова ХОДА наполягає на тому, що питання завершення робіт щодо вуличного освітлення Коломацької селищної ради має бути вирішене якомога швидше. Проведення цих заходів дозволить створити безпечні умови для мешканців селища та руху транспорту в темну пору доби», – наголосив під час наради Андрій Парамонов.

За словами голови Коломацької РДА Сергія Яцюка, для переоснащення мереж вуличного освітлення по вулицях Піддубного та Бєдного, а також у пров. Піддубного необхідно встановити десять світлоточок та одну точку обліку.

«Це в повному обсязі вирішить питання вуличного освітлення селища», – розповів Сергій Яцюк.

Він також зауважив, що на об’єктах села Шелестове планується провести переоснащення мереж зовнішнього освітлення - на вул. Усачова (територія Шелестівського НВК) та на прибудинковій території багатоквартирного будинку по вул. Лермонтова.

Теги: коломак вуличне освітлення

Версія для друку Поділиться:


Вверх