ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Євгеній Шахненко перевірив, як проходить опалювальний сезон у Сахновщинському районі

06 лютого 2018 | 17:35

6 лютого за дорученням голови ХОДА Юлії Світличної її заступник відвідав Сахновщину з робочою поїздкою, у ході якої провів збори управлінсько-господарського активу.

Як зазначив під час наради голова Сахновщинської РДА Іван Котула, централізоване теплопостачання на території району відсутнє. Індивідуальне та автономне теплопостачання в районі забезпечують газові котельні Сахновщинської гімназії та спеціалізованої школи-інтернату, а також топкові, які опалюють соціальну сферу та працюють на газі й твердому паливі.

Зокрема, в районі функціонує 28 відомчих котелень відділу освіти, з яких 14 працюють на твердому паливі, 13 - на природному газі та 1 – на електроопаленні. Два позашкільні навчальні заклади опалюються від котельні Сахновщинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 і один позашкільний заклад опалюється від районного Будинку культури.

«На сьогодні рівень забезпеченості навчальних закладів району вугіллям до кінця опалювального сезону складає 100%, - повідомив Іван Котула. - При підготовці до опалювального сезону 2017 - 2018 років проведено капітальні ремонти із застосуванням енергоощадних заходів, заміною вікон та дверей у Сахновщинській ЗОШ №2 та у Сахновщинській гімназії. Крім того, у рамках обласного конкурсу «Разом у майбутнє» замінено вікна у дошкільному підрозділі Огіївського НВК, Дубовогрядському ДНЗ, ремонт спортивних залів у Сахновщинській ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 та замінені системи опалення у Сугарівському ДНЗ. Крім того, коштом субвенцій сільських рад було замінено твердопаливні котли у Олійниківському та Огіївському НВК».

Що стосується сфери охорони здоров’я, то всі 32 лікувально-профілактичних заклади району були підготовлені до зимового періоду на 100% та наразі працюють без збоїв. Це, за словами Івана Котули, стосується і 57 закладів культури Сахновщини.

Також під час наради зупинилися на питанні функціонування у зимовий період доріг загального користування на території району.

«Мережею автодоріг Сахновщинського району проходить 24 автобусних маршрути, з яких 11 - шкільні, - зауважив Іван Котула. - До роботи в осінньо-зимовий період 2017-2018 років філією райавтодору заготовлено 1200 куб. м. піску та 210 тонн солі, у стані готовності - 8 одиниць техніки, що становить 100% від плану».

Перебуваючи з робочою поїздкою на Сахновщині, Євгеній Шахненко також провів виїзний прийом громадян. Серед питань, які порушувалися у ході прийому, - будівництво водопроводу в с. Володимирівці, реконструкція покрівлі Сахновщинського районного будинку культури, фінансування ремонту доріг місцевого значення, отримання дозволів на водокористування. Розгляд та виконання всіх озвучених питань заступник голови ХОДА взяв під власний контроль. 

Фото

Теги: шахненко сахновщина опалювальний період

Версія для друку Поділиться:


Вверх