ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківщина очолила рейтинг неолімпійських видів спорту в Україні

06 лютого 2018 | 10:45

Рейтингове оцінювання розвитку спорту в регіонах щороку проводить Міністерство молоді та спорту України. За підсумками 2017 року Харківська область вперше в історії посіла в ньому найвищу сходинку, випередивши столицю.

Так, наш регіон набрав за всіма напрямками рейтингу 696115 очок. Київ набрав 663017 очок, 3 місце посіла Київська область, набравши 369011 очок.

Рейтинг визначається за найбільшою кількістю очок, які нараховуються спортсменам за результатами виступу в спортивних змаганнях різних рівнів з неолімпійських видів спорту (наприклад, армспорту, акробатичного рок-н-ролу, автомобільного спорту, альпінізму, бодібілдингу, більярду, бойового самбо, боулінгу, гирьового спорту, східних єдиноборств тощо).

«Очки нараховуються кожному спортсмену за виборене місце в індивідуальних, групових і командних номерах програми та ігрових видах спорту, - пояснили в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА. - У групових і командних номерах програми та ігрових видах спорту очки нараховуються структурним підрозділам, всеукраїнським громадським об'єднанням фізкультурно-спортивної спрямованості та структурним підрозділам центральних органів виконавчої влади у сфері фізичної культури та спорту за кожне виборене місце спортсменами».

Найбільш успішними спортсмени Харківщини були у таких видах спорту, як армспорт, авіамоделювання, альпінізм, військово-спортивні багатоборства, козацький двобій, карате JKS, кікбоксинг, сумо, спортивне орієнтування, таїландський бокс муай тай.

Теги: спорт рейтинг

Версія для друку Поділиться:


Вверх