ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Анатолій Бабічев провів особистий прийом громадян

06 лютого 2018 | 12:52

Жителі області та міста Харків, які прийшли на прийом до заступника голови ХОДА 6 лютого, зверталися за допомогою у вирішенні питань зі сфер освіти, культури і мистецтва.

Так, мешканка Харкова звернулася з питанням щодо можливостей отримання освіти за кордоном. Її онук, який навчається в старших класах школи «Обдарованість», хоче стати архітектором і здобути освіту в Європі.

Анатолій Бабічев пояснив, що фінансування освіти за кордоном є неможливим - держава оплачує навчання студентів в українських вишах.

«Але Харків є університетською столицею України, і в наших вишах можна отримати якісну освіту, в тому числі архітектурну. Крім того, низка університетів має договори з європейськими вишами, в яких наші студенти проходять стажування. Деякі університети навіть видають два дипломи - наш і того європейського вишу, з яким співпрацюють. Ми вивчимо можливості, які є в архітектурному напрямку, і надамо вам повну інформацію», - розповів Анатолій Бабічев.

Також у ході прийому було порушено питання створення в Мерефі (Харківський район) музею козацької слави і видання каталогу його експонатів.

Співробітники Чугуївської дитячої художньої школи порушили питання щодо можливості надання директору школи звання «Заслужений художник України».

Ці та інші питання, озвучені під час прийому громадян, заступник голови ХОДА пообіцяв вивчити і надати заявникам відповіді та можливу допомогу в рамках законодавства України.

Фото

Теги: бабічев прийом громадян

Версія для друку Поділиться:


Вверх