ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Шевченковому відкрили залу боксу

05 лютого 2018 | 16:13

З роботою об’єктів спортивної інфраструктури району ознайомився заступник голови ХОДА Анатолій Бабічев під час робочої поїздки на Шевченківщину.

Нову залу боксу в селищі Шевченкове обладнано сучасним боксерським рингом та силовими тренажерами. У закладі є весь необхідний інвентар для професійної підготовки спортсменів. Тут займаються діти та молодь – понад ста осіб.

«Керівник області Юлія Світлична особисто опікується питаннями розвитку спорту в регіоні. Без цього, безумовно, не може йти мова і про розвиток нашої держави. Адже лише здорова нація зможе рухатися вперед, - зазначив Анатолій Бабічев. - Декілька років тому жителі Шевченківського району навіть і мріяти не могли про такий сучасний боксерський ринг. Спорт тут розвивається, є чемпіони області та України. Але не було відповідних умов для занять. Зараз маємо зовсім новий рівень».

Анатолій Бабічев також зазначив, що Харківська область – єдина в Україні, де на сьогодні функціонують всі ДЮСШ. Крім того, кожного року збільшується кількість дітей, які займаються в спортивних секціях.

Він також нагадав, що у минулому році в регіоні було реалізовано велику кількість проектів, спрямованих на розвиток спорту. Наш регіон став одним з центрів проведення змагань міжнародного рівня: чемпіонату Європи з боксу, міжнародних футбольних матчів, змагань з тенісу, гандболу тощо. Цього року це будуть змагання з водного поло та регбіліг. 

У рамках робочої поїздки Анатолій Бабічев також взяв участь у відкритті спортивного заходу, присвяченого 75-й річниці визволення Шевченківщини від фашистських загарбників. Змагання з міні-футболу, волейболу, шахів, настільного тенісу, більярду пройшли між командами Шевченківського та Дворічанського районів.

Фото

Теги: бабічев зал боксу спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх