ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині обговорили головні аспекти впровадження судової реформи

02 лютого 2018 | 13:24

2 лютого в нашому регіоні проходить регіональний форум «Правовладдя та суспільство».

Захід здійснюється за підтримки американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми «Нове правосуддя» за сприяння Харківської обласної державної адміністрації та Національної академії правових наук України.

«За результатами проведеного на замовлення Програми USAID опитування, лише 9% громадян обізнані про зміст судової реформи. Це, безумовно, впливає на рівень недовіри до неї, - розповіли в Департаменті з підвищення конкурентоспроможності регіону ХОДА. - Регіональний форум «Правовладдя та суспільство» присвячений саме питанням судової реформи в Україні. Мета заходу - донести важливу тематичну інформацію представникам органів місцевого самоврядування, місцевих органів виконавчої влади, правопорядку, громадянського суспільства, місцевого бізнесу та медіа».

У рамках форуму фахівці розглянули конституційні аспекти судової реформи. Також було презентовано українське видання документу Венеційської комісії «Rule of Law Checklist»

Довідка. Програма USAID реформування сектору юстиції «Нове правосуддя» реалізується в Україні з метою надання підтримки судовій владі, уряду, парламенту, громадянському суспільству та народу України у здійсненні судової реформи у світлі конституційних змін 2016 року та Стратегії реформування судоустрою, судочинства та суміжних правових інститутів на 2015-2020 роки.

На виконання своїх завдань програма USAID «Нове правосуддя» багато уваги приділяє питанням підвищення обізнаності громадян та професійної спільноти щодо змісту судової реформи загалом та її окремих аспектів.

Фото

Теги: судова реформа впровадження форум usaid

Версія для друку Поділиться:


Вверх