ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У 2018 році Харківщина отримає понад 300 млн грн для реалізації проектів коштом ДФРР

31 січня 2018 | 16:57

Про це повідомили 31 січня під час засідання регіональної комісії.

Під час зустрічі члени комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм та проектів регіонального розвитку, що можуть реалізуватися коштом ДФРР, визначили об’єкти для будівництва та реконструкції.

Так, за даними заступника директора Департаменту економіки і міжнародних відносин ХОДА Олександра Лукашова, кошти ДФРР у державному бюджеті на цей рік затверджено в обсязі 6 млрд грн (минулого року - 3,5 млрд грн).

«Це позитивна динаміка, яка дозволила значно наростити обсяги розподілу коштів ДФРР по регіонах України. Зокрема, по Харківській області минулого року ми мали 177,7 млн грн. На 2018 рік передбачено понад 305 млн грн», - надав данні Олександр Лукашов.

За його інформацією, до переліку інвестиційних програм та проектів, які реалізовуватимуться цим коштом, мають увійти перехідні проекти, котрі вже починали реалізовуватися у попередні роки, та низка нових проектів. Серед перехідних, наприклад, Харківська обласна філармонія (для робіт тут передбачено 194 млн грн) та реконструкція Золочівської ДЮСШ з прибудовою фізкультурно-оздоровчого комплексу (майже 8,9 млн грн).

«Ще одна вимога, яку висунув до нас Кабінет міністрів, - на реалізацію інвестпроектів і програм, що мають на меті розвиток спортивної інфраструктури, має бути передбачено не менше 10% коштів ДФРР, розподілених для регіону. Для нас це 30,5 млн грн», - зауважив Олександр Лукашов.

Члени комісії затвердили перелік об’єктів спортивної сфери. Так, коштом ДФРР буде проведено будівництво багатофункціонального ФОКу Красноградської ДЮСШ (14,9 млн грн), реконструкція будівлі Лозівської ДЮСШ «Юність» (6,7 млн грн). Усі зазначені проекти пройшли відповідне погодження в Міністерстві молоді та спорту України.

Ще однією обов’язковою категорією проектів, на які в області повинно витрачатися не менше 10% коштів ДФРР, є проекти, що спрямовані на розвиток енергоефективності державних комунальних навчальних та медичних закладів.

«У нас були відповідні комплексні проекти, але вони вже реалізовані додатковими джерелами фінансування, тому ми оголошуємо додатковий конкурсний відбір на цю категорію», - сказав Олександр Лукашов.

Фото

Теги: проекти дфрр будівництво лукашов

Версія для друку Поділиться:


Вверх