ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Вертеп-фест - 2018 з’їдуться творчі колективи з усієї України

10 січня 2018 | 15:14

Фестиваль проходитиме під об’єднуючими гаслами - «Від Харкова по Карпати - Україна рідна мати!», «Схід і Захід разом. Різдво єднає нас!», «Від Заходу до Сходу ми - діти одного народу».

Протягом двох днів - 13 та 14 січня - близько півтисячі учасників фестивалю виступатимуть з вертепами та колядками у центральних парках Харкова та в багатолюдних місцях по всьому місту - поблизу супермаркетів, лікарень, на майданчиках біля святкових ялинок.

Масштабна святкова феєрія у різдвяно-новорічні свята проходить під патронатом голови ХОДА Юлії Світличної.

«Вертеп-фест відбувається на Харківщині вже вдруге. Це ініціатива громадськості, яку обласна адміністрація не могла не підтримати, адже цей проект об’єднує всю Україну. В цьому році фестиваль став по-справжньому всеукраїнським, - розповів заступник голови - керівник апарату ХОДА Анатолій Бабічев. - Мета фестивалю - привернути увагу до нашої культурної спадщини, традицій, по-новому подивитися на нашу історію. Незважаючи на ситуацію на Донбасі, творчі колективи охоче приїжджають на Харківщину, адже саме тут твориться нове майбутнє нашої країни».

Окрім професійних творчих майстерень, у цьому році до проведення заходу долучилися студентські колективи, представники Української академії лідерства.

«Ми зможемо насолоджуватися мистецтвом у всіх його проявах - як аматорським, так і професійним», - зауважив Анатолій Бабічев.

Головним заходом першого дня фестивалю стане вертеп - парад, який пройде в Харкові на вулиці Сумська з 12:00 до 13:00. Учасники зберуться на площі Конституції та пройдуть святковою ходою до площі Свободи.

14 січня колективи зберуться в парку ім. Горького, щоб разом із харків’янами взяти участь у всеукраїнській акції - заспівати колядку «Нова радість стала». За словами Анатолія Бабічева, організатори вертеп-фесту планують залучити до акції найбільшу в Україні кількість учасників.

Теги: вертеп фестиваль вертеп-фест бабічев

Версія для друку Поділиться:


Вверх