ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Михайла Черняка просили сприяти виділенню матеріальної допомоги на лікування

10 січня 2018 | 13:24

10 січня заступник голови ХОДА провів особистий прийом громадян.

Жителі області зверталися до Михайла Черняка з проханнями допомогти у вирішенні питань зі сфер охорони здоров'я та соцзахисту. Переважно громадяни просили сприяти виділенню коштів на лікування. З таким питанням звернулися жителі Харкова, Харківського і Дергачівського районів. Михайло Черняк запевнив, що всі звернення розгляне профільна комісія.

Також на прийомі заступника голови ХОДА заявники просили про надання допомоги в лікуванні та обстеженні в обласних закладах охорони здоров'я. Так, пенсіонер з Харкова розповів про важкий фізичний стан дружини. За словами харків'янина, жінці була проведена операція. Тепер їй необхідно пройти реабілітацію і продовжити лікування. Крім того, чоловік просив про можливість кардіологічного обстеження для себе.

«Обов'язково допоможемо вам з обстеженням. Що стосується лікування вашої дружини, ми пропонуємо госпіталізацію до Харківської обласної клінічної травматологічної лікарні, де буде проведено консиліум лікарів», - обіцяв харків'янину Михайло Черняк.

Про лікування дитини в Обласній дитячій клінічній лікарні говорили з мамою з Лозівського району. Надати медичну допомогу синові просила пенсіонерка з Дергачівського району. Про лікування батька - ліквідатора аварії на ЧАЕС у спеціалізованому лікувальному закладі просила мешканка Харківського району.

Всі питання, озвучені в ході особистого прийому, Михайло Черняк взяв під особистий контроль.

Фото

Теги: черняк особистий прийом громадян виділення коштів на лікування

Версія для друку Поділиться:


Вверх