ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Для дітей Харківщини закупили 25 тисяч новорічних подарунків

29 грудня 2017 | 19:40

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична. 29 грудня вона відвідала святковий захід для дітей області, що пройшов у ХНАТОБі.

Гостями свята стали малюки з різних районів області. Серед них – діти з сімей учасників і ветеранів АТО та загиблих воїнів АТО, діти-сироти та позбавлені батьківського піклування, обдаровані діти, що мають значні досягнення в навчанні тощо.

«Цьогоріч у Харківській області ми збільшили кількість новорічних заходів, щоб охопити ними якомога більше малечі», - відзначила керівник області.

Так, в області планують провести 178 новорічних та різдвяних ялинок. Також новорічні вистави й концерти пройдуть у театрах Харківщини. Загалом планується, що їх відвідають близько 100 тисяч малюків.

«Було закуплено біля 25 тисяч подарунків. Ми охопимо всіх дітей з усіх соціальних груп, щоб вони мали новорічний настрій та гарні дарунки», - сказала Юлія Світлична.

Юним гостям свята в Харківському національному театрі опери та балету голова ХОДА побажала новорічного настрою та гарних свят. З малюками працювали аніматори, також для них провели новорічну виставу «Красуня та Чудовисько».

Більше фото

Фото

Теги: світлична новий рік

Версія для друку Поділиться:


Вверх