ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

13-14 січня на Харківщині пройде фестиваль «Вертеп - фест - 2018»

05 січня 2018 | 17:24

У фестивалі вертепів, який проводиться під патронатом ХОДА, візьмуть участь близько 40 творчих колективів.

Організаційні питання, пов'язані з проведенням «Вертеп - фесту», обговорили 5 січня під час наради під керівництвом заступника голови - керівника апарату ХОДА Анатолія Бабічева.

За інформацією, озвученою організаторами фестивалю, захід розпочнеться вертеп - парадом, який пройде в Харкові на вулиці Сумська 13 січня з 12:00 до 13:00. Учасники параду пройдуть від площі Конституції до площі Свободи.

13 і 14 січня з 12:00 до 18:00 вертепи і колядники виступатимуть на майданчиках міста, включаючи торгові центри і метро.

14 січня о 14:00 у парку ім. Горького харків'яни зможуть приєднатися до всеукраїнської акції - заспівати колядку «Нова радість стала».

«Крім харківських колективів, до нас приїдуть колядники з Івано-Франківської, Луганської, Сумської, Полтавської, Хмельницької, Київської областей та міста Київ. Всього в заході візьмуть участь близько 40 колективів», - розповіла організатор заходу Олена Рофе-Бекетова.

У рамках фестивалю творчі колективи проведуть зустрічі для обміну досвідом на базі КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва».

Представники колективів з усіх куточків України проведуть майстер-класи з підготовки святкової різдвяної вечері, підготовки елементів костюма для вертепу тощо.

Фото

Теги: вертеп фестиваль

Версія для друку Поділиться:


Вверх