ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ІВЦ «Бузок» запрошує на виставку авторської ляльки та ведмедиків Тедді

26 грудня 2017 | 10:23

Відкриття експозиції відбудеться 26 грудня о 17:00.

«Кількість людей, що цікавляться авторською іграшкою і ляльками, в останні роки стрімко зростає. На виставках таких ляльок - завжди аншлаг. І пов'язано це, швидше за все, з тим фактом, що серійна іграшка не несе в собі індивідуальності та людського тепла, - розповідають організатори. - Іграшка ж, зроблена не на потоці, викликає у людей будь-якого віку щиру радість. Адже основні шанувальники авторських іграшок – як раз дорослі люди! Ручна робота, її особистісне наповнення цінується у всі часи. А художня лялька є одним з предметів колекціонування у всьому світі».

До Харківського об'єднання майстрів авторської ляльки входять не тільки професійні художники, але і митці-аматори. Вони працюють з традиційними матеріалами (кераміка, фарфор, пап'є-маше, полімерні глини), а також вовною, бавовною тощо.

Харківські майстри - постійні учасники виставок міжнародного рівня, таких як «Модна лялька», «Мистецтво ляльки», «Весняний бал на Ветошному», «Час ляльок», «Стильна лялька». Їх роботи знаходяться в колекціях поціновувачів авторської ляльки та іграшок не тільки України, але й інших країн.

Крім того, 26 грудня інформаційно-виставковий центр «Бузок» презентує виставку «Казка у великому місті».

Фото

Теги: бузок виставка

Версія для друку Поділиться:


Вверх