ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У регіоні модернізують автоматизовані системи оповіщення населення

07 грудня 2017 | 10:30

На пленарному засіданні сесії облради затвердили Програму розвитку цивільного захисту Харківської області на 2018 - 2020 роки.

Програма передбачає модернізацію системи оповіщення області, матеріально-технічне забезпечення підрозділів ДСНС та Обласної аварійно-рятувальної водолазної служби.

За словами директора Департаменту цивільного захисту населення ХОДА Павла Пономаренка, регіональна програма вперше передбачає фінансування заходів з гарантування безпеки населення з місцевих бюджетів. Зокрема, йдеться про забезпечення проведення модернізації місцевих автоматизованих систем оповіщення населення.

 «Завдяки ініційованій Президентом децентралізації, яка успішно впроваджується на Харківщині під керівництвом голови ХОДА Юлії Світличної, громади сьогодні мають додаткові фінанси та спроможні самостійно реалізувати державну політику у сфері цивільного захисту. Це стосується утримання систем оповіщення, придбання обладнання для підрозділів спеціалізованої протипожежної служби цивільного захисту області - апаратів захисту органів дихання, пожежних рукавів, стаціонарних радіостанцій, запчастин для пожежних автомобілів, бойового одягу, костюмів хімічного захисту тощо», - зауважив Павло Пономаренко.

У 2018 році на фінансування заходів програми передбачено 5,6 млн грн. Планується, що у 2019 - 2020 роках фінансування збільшиться - шляхом активної участі місцевих бюджетів - та складатиме 10,6 млн грн та 11 млн грн відповідно.

Більше фото

Теги: система оповіщення цивільний захист програма

Версія для друку Поділиться:


Вверх