ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Харкові презентують унікальне видання «Аліси в країні див»

14 грудня 2017 | 11:14

Захід відбудеться 15 грудня о 14:30 в КЗ «Харківський обласний Палац дитячої та юнацької творчості» (вул.Сумська, 37).

Самобутні персонажі художниці Євгенії Гапчинської - зворушливі, наївні, кумедні та дуже милі - надають знаменитій казці англійського письменника душевності та затишності. Її Аліса зовсім не схожа на жодну свою попередницю. Це чарівна дівчинка з рожевими щічками та круглим личком, проте вона - особлива, тому і подорож у країну див в її компанії буде незвичайною.

«Аліса в країні див» Льюїса Керролла - абсолютно особливий твір, загадка, яку кожен повинен розгадати, де кожна подія може мати безліч трактувань. Його образи абсурдні, фантастичні і дуже неоднозначні, а це відкриває необмежені можливості для уяви художника, тому працювати над ілюстраціями до цієї книги було особливо цікаво. Моя Аліса дуже відрізняється від всіх своїх попередниць, вона інша. Можливо, мої ілюстрації дозволять під іншим кутом подивитися на добре відомих і улюблених героїв, по-новому побачити сюжет самої казки, адже в якійсь мірі мої герої розповідають свою історію»,  - розповідає Євгенія Гапчинська.   

«Оживити» ілюстрації і подивитися міні-мультфільм можна за допомогою спеціального додатка WONDERLAND – AR, який для цього треба завантажити на планшет або смартфон. Розпізнати «оживаючу» картинку допоможе спеціальна позначка з кроликом, що біжить. «Наведіть на картинку з позначкою, і герої книги почнуть «оживати» прямо на її сторінках. Дива почнуться прямо на обкладинці», - пояснюють розробники.

Під час презентації декілька примірників «Аліси в країні див» подарують Департаменту культури ХОДА, Харківському Палацу дитячої та юнацької творчості, Центральній міській бібліотеці, дітям героїв АТО та представникам інших пільгових категорій.     

Фото

Теги: аліса в країні див презентація

Версія для друку Поділиться:


Вверх