Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Президент провів зустріч з новопризначеним Помічником Держсекретаря США з питань Європи та Євразії

Президент провів зустріч з новопризначеним Помічником Держсекретаря США з питань Європи та Євразії

Співрозмовники докладно обговорили комплекс питань двосторонніх відносин між Україною та США.

Крім того, Петро Порошенко й Весс Мітчелл скоординували пріоритетні кроки у рамках зміцнення відносин у найкращих інтересах обох сторін та спільного захисту і просування свободи та демократії, верховенства права та прав людини.

Було відзначено важливість нових підходів та сміливих ініціатив для наповнення стратегічного партнерства між Україною і Сполученими Штатами – від посиленої політичної, торговельно-економічної та енергетичної взаємодії до зміцнення оборонного і безпекового партнерства між сторонами.

Співрозмовники обговорили хід реформ в Україні. Президент наголосив на значних змінах, яких досягла Україна. «Я абсолютно впевнений, що немає жодної країни в світі, яка б впровадила таку кількість реформ у різних сферах впродовж війни. І ми маємо міцну підтримку наших реформ з боку Сполучених Штатів», - підкреслив Петро Порошенко та  додав, що це є підтвердженням нашого стратегічного партнерства.

Петро Порошенко також подякував за допомогу американській стороні та її значний внесок у розбудову нової української армії в умовах російської агресії.

Помічник Держсекретаря США з питань Європи та Євразії підкреслив важливість візиту в Україну. Весc Мітчелл запевнив, що США і надалі надаватимуть допомогу Україні у її зусиллях з розвитку та зміцнення країни, а також подальшої координації зусиль для забезпечення надійної і ефективної міжнародної підтримки нашої держави.

«Те, чого ви та ваша команда досягли за дуже короткий проміжок часу, є дивовижним. Просто феноменально, що так багато було зроблено за останні три роки», - наголосив Весс Мітчелл.

Помічник Держсекретаря США підтвердив готовність продовжувати підтримку зусиль України з відновлення суверенітету та територіальної цілісності та, у разі потреби, посилити ціну для Москви за продовження агресії проти Української держави.