ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На дорозі Харків - Охтирка поклали перші 1,2 км нового покриття

03 жовтня 2017 | 17:26

3 жовтня дорожники відзвітували про ремонтні роботи, проведені на минулому тижні в області, і повідомили про найближчі плани.

Так, за інформацією першого заступника начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області Сергія Пляки, дорожники регіону в цьому році запланували відремонтувати 187 км доріг (у минулому році було відремонтовано 64 км). Роботи вже виконано на 100 км, на інших об'єктах роботи - на завершальному етапі.

«Ми йдемо за графіком і намічені 30 об'єктів завершимо у строк, з фінансуванням проблем немає, - заявив Сергій Пляка. – Останні три об'єкти, де на сьогодні роботи не розпочато, це ділянки доріг Качалівка - Костянтинівка (Краснокутський район), Шевченкове - Балаклія - Первомайський - Кегичівка (Балаклійський район) та дорога Дергачі - П'ятихатки. Вони будуть розпочаті найближчим часом».

Як розповів перший заступник начальника Служби автомобільних доріг у Харківській області, минулого тижня проводилися ремонтні роботи на ділянках дороги Київ-Харків-Довжанський – від Ізюма до кордону з Донецькою областю. Тут із запланованих 16 км зроблено 6 км дороги. На трасі Чугуїв - Мілове в найближчі дні дорожники завершать 10-кілометрову ділянку в Шевченківському районі.

«На іншій ділянці - близько 1,5 км - на в'їзді в Куп'янськ з боку Чугуєва готується основа до укладання нових шарів асфальтобетону. У найближчі дні почнуться роботи з ремонту найзруйнованішої ділянки дороги - від Куп'янська до кордону з Луганською областю», - розповів Сергій Пляка.

Крім того, він повідомив, що тривають роботи на дорогах Мерефа – Лозова - Павлоград, Дергачі - Козача Лопань, Фартушне - Цапівка - Гуринівка, Харків - Зміїв - Балаклія - Горохуватка та інших місцевих дорогах. Також, за даними Сергія Поляки, дорожники працюють на трасі Мерефа - Зміїв.

«Всі заплановані для ремонту ділянки відфрезеровано – йде укладання щебенево-піщаних сумішей. Протягом 5 днів підрядники візьмуться до укладання асфальтобетону, в тому числі і в селі Соколове», - уточнив перший заступник керівника САД у Харківській області.

Триває будівництво шляхопроводу біля с. Губарівки в Богодухівському районі. У найближчі дні тут почнуть монтаж балок. Також тривають відновлювальні роботи на шляхопроводі в районі селища Пісочин.

Теги: пляка ремонт доріг

Версія для друку Поділиться:


Вверх