Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Ми цінуємо партнерство з Харківською областю. Посол США в Україні

Ми цінуємо партнерство з Харківською областю. Посол США в Україні

Марі Йованович взяла участь у відкритті Харківського регіонального центру надання адміністративних і соціальних послуг разом із Президентом України Петром Порошенком, Главою АП Ігорем Райніним та головою ХОДА Юлією Світличною.

Проект зі створення на Харківщині регіонального ЦНАПу було реалізовано спільно ХОДА, Харківською міською радою та міжнародними партнерами в рамках меморандуму про співпрацю між Харківською облдержадміністрацією та Посольством США в Україні.

Відзначаючи результати спільної роботи, Надзвичайний і Повноважний Посол США в Україні Марі Йованович подякувала Президенту України та голові ХОДА Юлії Світличній.

«Цей центр адміністративних послуг є прикладом успіху, якого можна досягти, коли органи влади на національному, обласному та місцевому рівнях співпрацюють заради спільної мети - покращення якості послуг та викорінення корупції», - сказала пані посол.

Вона відзначила, що США інвестували близько 335 тисяч доларів у створення Харківського регіонального ЦНАПу. Також американські партнери надали обладнання для центру та сприяли навчанню персоналу.

«Це один з найбільш комплексних та інноваційних центрів послуг в Україні, що підсилює заявку Харкова на роль лідера у просуванні реформ. Ми цінуємо партнерство з Харківською областю та сподіваємося, що це тільки один з багатьох майбутніх проектів, які ми зможемо реалізувати разом», - сказала Марі Йованович.

Разом з Президентом України Петром Порошенком та головою ХОДА Юлією Світличною посол США розрізала символічну стрічку, відкриваючи центр.

Нагадаємо, Харківський регіональний центр надання адміністративних і соціальних послуг є найбільшим та найпотужнішим в Україні. Він здатен обслуговувати близько 2000 осіб на добу, надаючи до 450 послуг. Центр надаватиме низку ексклюзивних послуг. Тут працюватиме «Вікно для іноземців», де можна буде зареєструвати місце постійного проживання чи тимчасового перебування, оформити громадянство або отримати консультаційні послуги. У «Молодіжному вікні» зареєструють шлюб, народжену дитину, візьмуть на облік громадян, які потребують поліпшення житлових умов тощо. У регіональному ЦНАПі працюватимуть близько 320 співробітників. З часом звертатися до центру зможуть не тільки мешканці Харківщини, а й сусідніх регіонів.

Більше фото