ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Харківські лучники вибороли 6 золотих нагород етапу Кубка України

29 серпня 2017 | 12:24

Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.

18 нагород, у тому числі 6 золотих, здобули харків’яни на традиційному турнірі зі стрільби з луку «Стріли Слобожанщини», який є третім етапом Кубка України, що з 24 по 27 серпня відбувся у Харкові.

Участь у цьому етапі Кубка взяли понад 160 лучників з десяти регіонів країни. Медалі було розіграно в стрільбі з класичного та блочного лука в командних та особистих змаганнях. У класичному луку спортсмени виступали у двох вікових категоріях – «дорослі» та «кадети».

Традиційно високі результати показали харківські спортсмени, завоювавши 6 золотих, 9 срібних та 3 бронзові медалі.

12 з цих нагород було здобуто в стрільбі з класичного лука. Так, в особистих змаганнях серед чоловіків переможцем став Віктор Рубан. У фіналі він з рахунком 6:5 переміг харків’янина Олександра Сердюка.

В особистих змаганнях серед жінок харків’янка Тетяна Бережна посіла друге місце, поступившись у фіналі 0:6 суперниці з Сумської області Поліні Родіоновій.

Артем Мелехов та Катерина Дубровіна завоювали срібну нагороду в змаганнях змішаних команд. У фіналі харківські лучники поступилися 1:5 суперникам з Чернівецької області.

У кадетських змаганнях серед змішаних команд харків’яни розділили між собою перше та друге місце. У фіналі Олександр Федорченко та Аполлінарія Маркова перемогли 6:2 Олега Гуліча та Валерію Оніщук.

В командних змаганнях серед чоловіків «Харківська область-1» у складі Артема Мелехова, Віктора Рубана та Олександра Яценко у фіналі здолала 5:3 другу команду Харківської області, до складу якої увійшли Максим Колесник, Дмитро Ловчиков та Олександр Сердюк. 

У командних змаганнях серед жінок «Харківська область-1», до складу якої увійшли Катерина Дубровіна, Катерина Гугленко та Римма Гарамова, посіла друге місце, поступившись у фіналі 3:5 суперницям з команди Львівської області. Ще одна команда - «Харківська область-2», до складу якої увійшли Катерина Нестерова, Софія Тулькіна та Василина Колосар, посіла третє місце, здолавши в бронзовому поєдинку суперниць з Києва.

У командних змаганнях серед кадеток харків’янки Анастасія Зінченко, Аполлінарія Маркова та Ірина Третьякова у фіналі здолали команду «Київ-1» та стали переможницями турніру.

Харківська команда кадетів, до складу якої увійшли Артур Гарамов, Олександр Грекулов та Олександр Федорченко, посіла друге місце. У фіналі харків’яни поступилися 4:5 команді Чернігівської області.

У стрільбі з блочного луку на рахунку харків’ян було шість медалей. У змаганнях серед чоловіків «срібло» завоював Юрій Дорошенко. У фіналі він поступився 136:141 киянину Ігорю Сергієнку. Бронзову медаль у цій категорії здобув ще один харківський лучник Олександр Соколов, який у двобої за третє місце здолав 142:139 Сергія Завадського із Запорізької області. 

Харків’янка Юлія Курсіна посіла друге місце в змаганнях серед жінок, поступившись у фіналі з рахунком 134:128 Олександрі Лапочці з Києва.

У змаганнях змішаних команд Юлія Курсіна разом з Олександром Соколовим стали переможцями цього етапу Кубку України, здолавши у фіналі з рахунком 142:141 суперників з Києва Ігоря Сергієнка та Олександру Лапочку. Ще один харківський дует - Микита Мильченко та Марина Сакара - посіли третє місце, перемігши у бронзовому фіналі 141:137 спортсменів з Києва.

У командних змаганнях серед чоловіків перемога дісталася команді Харківської області. Юрій Дорошенко, Олександр Соколов та Вадим Головко у фіналі 227:217 здолали команду «Київ-1».

Під час цього етапу Кубка України пройшов також відбір у збірну України, яка в жовтні цього року в Аргентині змагатиметься за медалі чемпіонату світу зі стрільби з лука серед юніорів та кадетів.

Заключний етап Кубка України відбудеться з 2 по 7 жовтня в місті Нова Каховка Херсонської області.

Фото

Теги: стрільба з лука спорт

Версія для друку Поділиться:


Вверх