ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У торговельних центрах Харкова роздавали листівки задля боротьби з тіньовою зайнятістю

24 липня 2017 | 16:58

Департамент соціального захисту населення ХОДА долучився до акції ГУ Державної фіскальної служби у Харківській області «Скажи «НІ!» зарплаті в конверті».

Про це повідомила заступник директора Департаменту соціального захисту населення ХОДА Тетяна Печура. Так, 21 липня з метою боротьби з тіньовою зайнятістю населення було проведено своєрідний флешмоб з роздаванням листівок роз’яснювального характеру на ТЦ «Барабашово» та ТРК «Французький бульвар».

У Департаменті соцзахисту відзначили, що сьогодні урядом забезпечено внесення змін до законодавства та долучено до здійснення контролю за дотриманням законодавства з праці органи місцевого самоврядування, виконавчі органи територіальних громад. Актуальним залишається питання роботи комісій з легалізації зайнятості, створених відповідно до Розпорядження Кабінету міністрів України від 2 березня 2010 № 359-р.

«Результатом роботи цих комісій у І півріччі 2017 року була легалізація 213 тіньових робочих місць, - заявила Тетяна Печура. - Проте роботи ще дуже багато, і ми сподіваємось, що проведення флешмобу сприятиме зменшенню обсягів тіньової зайнятості в області».

Так, працівникам ТЦ «Барабашово» та ТРК «Французький бульвар» було роз’яснено їх права на легальну працю, що є гарантом їх пенсійного забезпечення та дає право на соціальний захист. У районах та містах Харківської області тривають заходи з ліквідації тіньових робочих місць.

Теги: боротьба з тіньовою зайнятістю легалізація робочі місця соцзахист

Версія для друку Поділиться:


Вверх