Харків’яни поповнили медальний кошик збірної ще 4 нагородами Дефлімпіади

За підсумками п’яти змагальних днів ігор, які з 18 по 30 липня проходять в турецькому місті Самсун, харківські дефлімпійці здобули вісім медалей, у тому числі дві золоті.

До чотирьох бронзових нагород, які були завойовані в перший день змагань, вони додали 2 золоті та 1 срібну та 1 бронзову.

Так, Ксенія Добищук завоювала золоту медаль у командних жіночих змаганнях з дзюдо. У двобої за «золото» збірна України перемогла росіянок 3:2. Для Ксенії це вже друга медаль на цій Дефлімпіаді. Нагадаємо, вона також стала бронзовою призеркою в особистих змаганнях серед жінок у ваговій категорії до 48кг.

Ще один харківський дзюдоїст Владислав Мозирев у командних змаганнях серед чоловіків посів третє місце. Збірна команда України в півфіналі поступилася суперникам з Південної Кореї, а у двобої за бронзові медалі здолала 3:2 французів. Чемпіонами в командних чоловічих змаганнях стали корейці, які у фіналі перемогли команду Росії.

Для Владислава Мозирева ця нагорода стала третьою. Нагадаємо, він також завоював бронзові нагороди в особистих змаганнях у ваговій категорії до 66кг та в командному «ката».

Двома нагородами, в тому числі і «золотом», поповнили медальний кошик української збірної харківські спортсмени в спортивному орієнтуванні. Дмитро Плахотнік та Ганна Федосєєва разом з киянами Олександром Санькіним та Яною Мельник стали переможцями Дефлімпійських ігор в естафеті. Українська команда показала результат 1:02:21.0 та на 31 секунду випередила росіян, які посіли друге місце. «Бронза» дісталася команді з Литви.

Крім того, Ганна Федосєєва завоювала срібну медаль у жіночому спринті (15:31.0). Перемогла в цій дисципліні спортивного орієнтування росіянка Марія Макарова (15:06.0).

Також продовжує долати своїх суперників жіноча збірна України з баскетболу, яка повністю складається з харківських спортсменок. У своєму другому матчі українки перемогли з рахунком 68:62 команду Туреччини.

За підсумками п’яти днів змагань на рахунку дефлімпійської збірної України - 33 нагороди: 7 золотих, 9 срібних та 17 бронзових й друге місце в медальному заліку. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.