Харків’яни перемогли на чемпіонаті України з плавання

З 17 по 20 червня в Івано-Франківську відбувся чемпіонат України з плавання на відкритій воді, на якому харківські плавці завоювали 2 золоті, 4 срібні та 2 бронзові медалі.

В змаганнях серед чоловіків перші два місця на усіх дистанціях між собою розділили харків’яни Ігор Снітко та Ігор Червинський. Снітко став чемпіоном на дистанції 10 км з результатом 1:56:19.80, та був другим на фініші дистанції 5 км (56:29.95).

В свою чергу Червинський переміг на дистанції 5 км з результатом 55:41.41, та став срібним призером на дистанції 10км (1:57:55.83).

Ще один харків’янин Олександр Світличний посів на обох дистанціях четверте місце, пропустивши уперед Іллю Пилипенко з Київської області.

В змагання серед юніорів на дистанції 5 км другим на фініші з результатом 1:01:15.79 був харківський плавець Данило Ісаєв. Переможець Ілля Пилипенко з Київської області, випередив Ісаєва на дві хвилини. Третє місце посів також харків’янин Владислав Ісаєв (1:02:01.25).

На дистанції 7.5 км Ісаєви також розділили між собою друге та третє місце. Срібло здобув Данило (1:36:36.31), а бронзовим призером став Владислав (1:38:19.22). Переміг на цій дистанції Олександр Олексишин з Київської області.

За підсумками чемпіонату була сформована збірна України, яка з 14 по 21 липня цього року в Угорщині боротиметься за медалі чемпіонату світу на відкритій воді. До складу збірної потрапили харків’яни Ігор Червинський та Ігор Снітко.