ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

На Харківщині обговорять стан об’єктів підвищеної небезпеки

16 червня 2017 | 10:30

Безкоштовний семінар на тему «Основні вимоги законодавства у сфері техногенної безпеки до об’єктів підвищеної небезпеки» пройде 20 червня.

Захід організований Харківським регіональним фондом підтримки підприємництва. У ньому, як експерти, візьмуть участь провідні фахівці Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України у Харківській області.

Теми для обговорення є такими:

- порядок проведення ідентифікації та обліку об’єктів підвищеної небезпеки у відповідності до вимог Постанови Кабінету міністрів України від 11 липня 2002 року № 956;

- порядок проведення декларування безпеки об’єктів підвищеної небезпеки згідно з Постановою Кабінету міністрів України від 11 липня 2002 року № 956;

- розробка та погодження планів локалізації і ліквідації аварій на об’єктах підвищеної небезпеки у відповідності до статті 11 Закону України «Про об’єкти підвищеної небезпеки № 2245-III».

- впровадження автоматизованих систем раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення у відповідності до вимог статті 53 Кодексу цивільного захисту та ДБН В.2.5-76:20014 «Автоматизовані системи раннього виявлення загрози виникнення надзвичайних ситуацій та оповіщення населення».

Для участі у семінарі необхідна попередня реєстрація за електронною адресою economist@kharkiv.biz.ua.

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 757-42-32.

Захід розпочнеться о 16:00 за адресою: Держпром, 2 під’їзд, 2 поверх, зала засідань, і триватиме 1,5 години. 

Теги: підприємці семінар

Версія для друку Поділиться:


Вверх