Волонтерка та матір-вихователька дитячого будинку з Харківщини отримали державні нагороди України
![Волонтерка та матір-вихователька дитячого будинку з Харківщини отримали державні нагороди України Волонтерка та матір-вихователька дитячого будинку з Харківщини отримали державні нагороди України](/content/documents/870/86918/thumb-newsDocument-564x376-8491.jpg)
Про це йдеться в Указі Глави держави №152/2017.
Так, за вагомий особистий внесок у забезпечення реалізації державної політики у сфері соціального захисту дітей, створення умов для їх всебічного розвитку та високий професіоналізм орден княгині Ольги III ступеня отримала Тетяна ЛУЧКУ - матір-вихователька дитячого будинку сімейного типу, медаллю «За працю і звитягу» нагороджено Вікторію СКЛЯРОВУ - волонтера благодійної організації «Благодійний фонд «Сестра милосердя».