ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

Безпеку в області під час свята «Останнього дзвоника» забезпечуватимуть 1800 правоохоронців

18 травня 2017 | 17:44

Голова ХОДА Юлія Світлична дала доручення керівникам підрозділів та служб регіону щодо підготовки й проведення святкових заходів у навчальних закладах Харківщини.

Завершення навчального року-2016/2017 та проведення ЗНО стали одними з питань, які розглянули 18 травня під час засідання колегії облдержадміністрації. У ході колегії Юлія Світлична наголосила на відповідальності голів РДА, місцевих органів управління освіти, директорів шкіл за успішне та безпечне проведення всіх запланованих заходів.

«Доручаю вжити відповідних заходів щодо організації закінчення навчального року-2016/17, проведення державної підсумкової атестації, а також ЗНО. Гарантувати безпеку, реалізувати всі заходи у сфері охорони здоров’я, забезпечити підвезення учасників зовнішнього незалежного оцінювання та випускників до пунктів здачі ЗНО», - поставила завдання керівник області.

За даними заступника начальника ГУ Національної поліції в Харківській області Віталія Гузя, 26 травня на території Харкова та області під час проведення свята «Останнього дзвоника» забезпечувати публічну безпеку та порядок будуть 1800 працівників поліції.

«Працівники поліції будуть нести службу біля шкіл, ліцеїв, а також у місцях традиційних гулянь випускників. Святкові заходи пройдуть у 748 навчальних закладах, участь у них візьмуть близько 230 тис. громадян та 16 тис. випускників 11-х класів», - навів дані Віталій Гузь.

За інформацією заступника голови – керівника апарату ХОДА Анатолія Бабічева, з 23 травня по 16 червня – у період основної сесії незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників - участь у тестуванні візьмуть близько 15 тис. осіб. Заходи пройдуть у місті Харків, а також на території 5-ти населених пунктів області (міст Балаклія, Лозова, Куп’янськ, Красноград, Чугуїв). Для забезпечення порядку в місцях проведення тестування щоденно планується залучати до 300 працівників поліції.

У межах своїх повноважень до проведення заходів підготувались працівники ГУ ДСНС у Харківській області та патрульної поліції.

Анатолій Бабічев наголосив, що державна підсумкова атестація для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів проводиться у формі зовнішнього незалежного оцінювання. Він нагадав, що всі питання щодо організованого та якісного проведення ЗНО було обговорено на селекторній нараді 12 травня.

Довідка. У навчальному році - 2016/2017 в області працюють 790 загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності, де навчаються 233,6 тис. осіб. У поточному навчальному році випускників 9-х класів – 20362, 11-х – 15797. Претендує на нагородження медалями 831 випускник (золотими медалями - 661 особа і срібними - 170 осіб).

Більше фото

Фото

Теги: світлична колегія безпека останній дзвоник зно бабічев

Версія для друку Поділиться:


Вверх