Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Юлія Світлична, Андрій Павелко та Андрій Шевченко зустрілися з учасниками «Відкритих уроків футболу»

Юлія Світлична, Андрій Павелко та Андрій Шевченко зустрілися з учасниками «Відкритих уроків футболу»

Голова ХОДА, президент ФФУ та тренер національної збірної України поспілкувалися зі 150-ма юними футболістами з Харківського й Дергачівського районів та міста Харків, а також вручили їм та їхнім батькам квитки на фінальний матч Кубка України з футболу.

Заходи у рамках соціальних проектів Федерації футболу України «Відкриті уроки футболу» та Play Away, Play Everywhere проходили в Харкові протягом двох днів напередодні фінального матчу Кубка України з футболу - 16 і 17 травня. Обидва проекти спрямовані на допомогу дітям-переселенцям з Донбасу та Криму, а також на популяризацію та розвиток дитячого футболу. Під час занять школярі Харківської області продемонстрували свої навички володіння м'ячем і взяли участь у різноманітних естафетах.

Вітаючи юних учасників «Відкритих уроків футболу», голова ХОДА привітала їх з проведенням у Харкові грандіозної спортивної події.

«Сьогодні чекаємо на приголомшливу гру - фінальний матч Кубка України, і ви зможете побачити її на стадіоні «Металіст», - звернулася до дітлахів Юлія Світлична. - Бажаю, щоб кожен з вас насолодився сьогоднішнім матчем. Я впевнена, що серед вас теж є майбутні яскраві зірки українського футболу».

Президент ФФУ наголосив, що, взявши участь у «Відкритих уроках футболу», юні спортсмени зробили перший крок до майбутніх перемог. «Ви всі - вже переможці, тому що ви займаєтеся спортом, у вас є команда, ви живете в прекрасному місті й представляєте нашу українську футбольну родину», - сказав Андрій Павелко.

Головний тренер національної збірної з футболу, у свою чергу, подякував ФФУ за реалізацію соціального проекту.

«Радісно бачити вас такими веселими та щасливими, - звернувся до школярів Андрій Шевченко. - Футбол - це найпопулярніший вид спорту в Україні, і головне - те, що ви отримуєте задоволення від участі в цьому проекті».

Юлія Світлична, Андрій Павелко та Андрій Шевченко вручили учасникам проекту подарунки: футбольні м'ячі, набори інвентарю для шкіл, пам'ятні футбольні сувеніри та квитки на фінальний матч Кубка України з футболу. Подарунки отримали також 110 дітей-переселенців та соціально не захищених дітей, які стали учасниками іншого соціального проекту - «Тисяча дитячих посмішок», - який реалізує ФФУ за підтримки Міністерства молоді та спорту України, БФ «Розвиток футболу України» та Всеукраїнської громадської організації «Українська мрія».

Довідка. Проект ФФУ «Відкриті уроки футболу» впроваджується в трьох областях України: Запорізькій, Дніпропетровській і Харківській. Він спрямований на допомогу, в першу чергу, дітям-переселенцям з Донбасу. Проекти «Відкриті уроки футболу» та Play Away, Play Everywhere підтримані дитячим фондом UEFA, БФ «Розвиток футболу України», а також Урядом Німеччини та Німецьким товариством міжнародного співробітництва (GIZ).

Більше фото