Налаштування
Шрифт:
Колір:
Фото:

Футбольний матч між збірними України й Туреччини може пройти в Харкові

Футбольний матч між збірними України й Туреччини може пройти в Харкові

Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична за підсумками робочої наради з президентом ФФУ Андрієм Павелком.

«Ми домовилися про те, що на засідання виконкому Федерації футболу України буде винесено питання про проведення матчу Україна - Туреччина в Харкові - на стадіоні «Металіст». Як завжди, будемо дуже наполегливо опрацьовувати це питання з ФФУ», - сказала Юлія Світлична.

Андрій Павелко, який 17 квітня відвідав Харків з робочим візитом, відзначив, що наше місто вважається успішним для збірної України.

«Тут найбільший футбольний регіон, де навіть на матчі аматорського чемпіонату приходять по 9 тисяч глядачів. Це хороший приклад для всієї країни, - сказав президент ФФУ. - Керівництво області допомогло повернути до Харкова міжнародні матчі. І я дуже вдячний Юлії Олександрівні за те, що не словом, а ділом вона сприяла проведенню цих матчів. За такий короткий термін на стадіоні «Металіст» вже зіграла збірна України, грає «Шахтар». Я впевнений, що ця робота буде продовжуватися. Сьогодні ми обговорили пропозицію Юлії Олександрівни про те, щоб найближчим часом виконком прийняв рішення по матчу Україна - Туреччина. Я думаю, що ця пропозиція отримає одноголосну підтримку. Харків прекрасно зустрічає такі матчі, й головний тренер збірної Андрій Шевченко також підтримує ідею проведення гри в Харкові».

Також під час робочої наради керівництво області та Федерації футболу України обговорило хід підготовки стадіону «Металіст» до проведення фінального матчу Кубка України 17 травня.

«До матчу залишився рівно місяць, - підкреслив Андрій Павелко. - Зараз є можливість ще раз проаналізувати підготовку служб. Упевнений, що в Харкові, як завжди, все буде на найвищому рівні».

Юлія Світлична також зазначила, що підготовка йде в робочому режимі, жодних труднощів не виникає.

«Нам вдалося створити комфортні умови, щоб і глядачі, й спортсмени відчували себе безпечно та комфортно, - підкреслила Юлія Світлична. - Усіх запрошую вболівати за український футбол на стадіоні «Металіст».

Нагадаємо, великий футбол вдалося повернути до Харкова в листопаді 2016 року, коли на стадіоні «Металіст» пройшов перший за три роки міжнародний матч між збірними України та Сербії. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям ФФУ та Харківської облдержадміністрації. Питання повернення в регіон великого футболу порушила голова ХОДА Юлія Світлична, звернувшись з пропозицією про співпрацю до президента Федерації футболу України. Результатом став підписаний сторонами меморандум, цілями якого є популяризація та розвиток футболу на території Харківської області. У грудні 2016 року виконком ФФУ прийняв рішення про проведення в Харкові фінального матчу Кубка України з футболу.

Більше фото