Ален Засєєв переміг на турнірі в Болгарії

8 та 9 квітня відбувся міжнародний турнір «Дан Колов-Нікола Петров» з вільної та греко-римської боротьби, одну із золотих нагород якого здобув харківський борець.

Участь у 55-му за рахунком турнірі взяли близько 500 спортсменів з 40 країни світу. Українці завоювали 2 золоті, 2 срібні та 1 бронзову медаль.

У боротьбі вільним стилем переможцем турніру в ваговій категорії до 125 кг став харків’янин Ален Засєєв. На шляху до медалі він здолав суперників з Казахстану, США та Угорщини, а у фіналі переміг ще одного борця з Казахстану Інкара Ермухамбета.

Ален Засєєв став єдиним представником чоловічої збірної України, який виборов медаль у боротьбі вільним стилем. Інші нагороди українці здобули в жіночій та греко-римській боротьбі.

Цей турнір був підготовчим етапом до чемпіонату Європи, який з 2 по 7 травня цього року відбудеться у Сербії. Про це повідомляють в Управлінні у справах молоді та спорту ХОДА.