ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

У Лозовій відзначили День українського добровольця

15 березня 2017 | 10:19

Свято відбулось у військовому містечку, в якому дислокується 46-й окремий батальйон спеціального призначення «Донбас - Україна».

Від імені керівництва області воїнів привітав начальник відділу територіальної оборони Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами ХОДА Юрій Дорошенко. Він наголосив, що саме вони першими стали на захист української державності, своїми зусиллями стримавши наступ ворога на Донбасі.

«У ті страшні для України дні саме ви стали прикладом самовідданості та патріотизму для багатьох наступних поколінь», - відзначив Юрій Дорошенко.

З нагоди Дня українського добровольця бійцям вручили ікону-оберіг від голови ХОДА Юлії Світличної, військовий автомобіль та побутову техніку.

Вітаючи добровольців АТО, тимчасово виконуючий обов’язки заступника обласного військового комісара Дмитро Ганзюк відзначив, що саме завдяки їх підтримці на початку бойових дій українська армія вистояла та почала відроджуватися.

«Для мене дуже почесно бути поруч з вами. Я вдячний всім, хто допомагав нам у скрутні часи, я вдячний тим, хто і досі залишається в українському війську», - наголосив Дмитро Ганзюк.

Хвилиною мовчання учасники урочистого зібрання вшанували загиблих за мир та спокій в Україні.

За відмінне виконання службових обов’язків, самовідданість, професіоналізм та бездоганну військову дисципліну нагрудні відзнаки та почесні грамоти Харківського обласного військового комісаріату одержали 10 військовослужбовців батальйону.

Теги: лозова день добровольця святкування

Версія для друку Поділиться:


Вверх