На чемпіонаті України з панкратіону харків’яни вибороли 11 золотих нагород

Змагання проходили з 9 по 11 грудня в Палаці спорту «Локомотив». В них взяли участь близько 700 спортсменів з 20 регіонів країни.

В урочистому відкритті чемпіонату взяла участь голова ХОДА Юлія Світлична.

Харківські борці успішно виступили в рідних стінах та здобули 11 золотих, 5 срібних та 7 бронзових медалей.

В змаганнях серед юніорів чемпіоном України в розділі «традишн» став Сергій Деркач, який також здобув срібну медаль в розділі «грепплінг». В змаганнях серед юніорів срібною медаллю в грепплінгу відзначився Анатолій Єгиазарян, а бронзовим призером в розділі «традишн» став Євген Бармас.

В змаганнях серед дорослих харківські борці посіли друге загальнокомандне місце в розділі «грепплінг гі» та третє загальнокомандне місце в розділі «грепплінг».

- Артур Гільбурт - 3-е місце (грепплінг гі);
- Олександр Присяжнюк - 3-е місце (грепплінг гі).

Крім того, харківські борці здобули дві медалі в розділі «Pankration FULL». Переможцем чемпіонату став Володимир Катихін, а срібним призером – Баграт Адамія.

За підсумками чемпіонату буде сформована збірна України, яка боротиметься за медалі чемпіонату Європи, який в травні 2017 року відбудеться у Хорватії, а також Кубку світу та чемпіонату світу, які також відбудуться в наступному році. Про це повідомляють в Управлінні зі справ молоді та спорту ХОДА.

Довідка. Давньогрецьке бойове мистецтво, яке поєднує елементи боротьби і кулачного бою, входило у програму Олімпійських ігор, і тепер знову відроджується по всьому світу, впевнено крокує до своєї мети – знову стати частиною олімпійської «родини». В Україні панкратіон - молодий вид спорту, але який дуже успішно розвивається. Національна збірна є одним з світових лідерів. А, починаючи з 2006 року, на рахунку українських борців - вже вісім перемог у командному заліку чемпіонатів світу та вісім командних перемог на чемпіонатах Європи.