Єлизавета Жарка виборола «бронзу» на етапі Кубка Європи з бадмінтону

Кубок Європи з бадмінтону «Словенія Інтернешнл-2016» відбувся в словенському місті Медводе.

Досягти успіху Єлизаветі вдалося в парній жіночій категорії. Разом з Наталією Войцех з Дніпропетровська харків’янка успішно дійшла до півфіналу змагань, перемігши на своєму шляху суперниць з Данії з рахунком 21:11, 21:9 за сетами та Швеції – 21:15, 21:18.

У півфіналі Єлизавета та Наталя зустрілися з англійським дуетом Хло Бірх і Сарою Уолкер, та, на жаль, поступилися 18:21, 21:16, 21:23. В підсумку англійки стали переможницями турніру, здолавши у фіналі англійсько-голландську пару, а українки розділили третє місце зі спортсменками з Фінляндії.

В одиночному розряді Єлизавета зупинилася в 1/8 фіналу, поступившись суперниці з Данії, а її напарниця по дуету Наталя Войцех здобула бронзову нагороду. Про це повідомляють у Департаменті у справах молоді та спорту ХОДА.