Данило Манюхін завоював «бронзу» на міжнародному турнірі з тхеквондо

Данило Манюхін  завоював «бронзу»  на міжнародному турнірі з тхеквондо

Турнір «Turkish Open-2016» проходив з 14 по 17 лютого в турецькому місті Белек.

В змаганнях взяли участь спортсмени з усіх куточків світу, які розіграли медалі в трьох вікових категоріях – дорослі, юніори та кадети.

За підсумками змагань на рахунку українських спортсменів було 14 медалей - 3 «золота», 4 «срібла» та 7 «бронз».

Одну з цих бронзових нагород здобув вихованець Мерефянської ДЮСШ Данило Манюхін. В ваговій категорії до 78кг серед юніорів він з рахунком 3:1 та 15:3 переміг суперників з Туреччини, але в півфіналі програв 1:9 іншому турецькому тхеквондисту - Емре Гюлі, який в підсумку посів друге місце. Данилу, в свою чергу, дісталося третє.

Зазначимо, що протягом тижня в Туреччині відбудуться ще два крупних змагання з тхэквондо ВТФ, де берутимуть  участь спортсмени Харківщини. З 18 по 20 лютого тхеквондисти боротимуться за медалі клубного чемпіонату Європи, а 21 та 22 лютого відбудеться чемпіонат Європи серед юнаків.