Харківські самбісти перемогли на чемпіонаті Європи

З 5 по 6 грудня в Стамбулі відбувся відкритий чемпіонат Європи з самбо серед кадетів, на якому харків’яни здобули 6 медалей, в тому числі - 5 золотих.

Участь в чемпіонаті взяли 115 спортсменів з 19 країн світу. Збірна команда України здобула 18 медалей – 9 золотих, 2 срібних і 7 бронзових, та посіла перше місце в загальнокомандному заліку.

Вагомий внесок до загального успіху збірної доклали харківські самбісти, на рахунку яких було 5 золотих та 1 бронзова нагорода.

Чемпіонами Європи стали Вікторія Лущенко (вагова категорія до 41 кг), Анастасія Безатосна (вагова категорія до 48 кг), Владислава Нецвіт (вагова категорія до 56 кг) та
Євген Вегера (вагова категорія  до 84 кг).

Бронзовим призером чемпіонату у вазі до 52 кг стала харків’янка Мар'яна Михайлова.