ОФІЦІЙНИЙ ВЕБ-САЙТ ХАРКІВСЬКА ОБЛАСНА
ВІЙСЬКОВА АДМІНІСТРАЦІЯ

Про реформи місцевого самоврядування говоритимуть на вебінарі в мережі «Бібліоміст»

16 листопада 2015 | 11:32

Про реформи місцевого самоврядування говоритимуть на вебінарі в мережі «Бібліоміст»

17 листопада з 14:00 Харківський регіональний офіс з підтримки реформи місцевого самоврядування та децентралізації повноважень органів виконавчої влади проведе інформаційно-роз’яснювальний вебінар.

Тема заходу - «Реформа місцевого самоврядування та громадська активність». До участі у семінарі запрошуються лідери громадських організацій, представники органів самоорганізації населення, органів місцевого самоврядування, депутати місцевих рад Харківської області.

Вебінар проводиться спільно з Харківською обласною універсальною науковою бібліотекою за підтримки Харківської обласної державної адміністрації та Харківської обласної ради, в рамках проекту USAID «ДІАЛОГ» Асоціації міст України у співпраці з програмою IREX «Бібліоміст». Цей захід продовжує низку заходів, спрямованих на підвищення обізнаності мешканців області у процесах реформи місцевого самоврядування та підвищення їх особистої активності у цьому процесі.

Для участі у семінарі необхідно зареєструватися за адресою: kharkiv_officereform@ukr.net та прийти 17 листопада до однієї з бібліотек, розташованих на території Харківської області, що входить до мережі «Бібліоміст». Список бібліотек - тут.

Теги: реформа самоврядування семінар бібліоміст

Версія для друку Поділиться:


Вверх